Martial na celowniku Tottenhamu

Mateusz Pawlak
Zmień rozmiar tekstu:

Tottenham Hotspur chciałby zacząć odnosić sukcesy i zamierza przeprowadzić ofensywę transferową, w której jednym z celów ma być Anthony Martial. Czy jest prawdopodobne, aby Francuz odszedł do ligowego rywala?

Mówi się, że „Koguty” chcą sprowadzić w letnim okienku takich zawodników jak Anthony Martial, Wilfried Zaha czy Ryan Sessegnon. Zawodnik „Czerwonych Diabłów” miałby wzmocnić ofensywę i regularnie występować w podstawowym składzie, czyli dostać to, czego nie dostaje na Old Trafford.

Manchester United chciałby szybko przeprowadzić transfer Toby’ego Alderweirelda. Nieoficjalne informacje donoszą, że transfer jest wstrzymywany przez klub z Londynu, ponieważ zależy im na włączeniu w transakcję właśnie Anthony’ego Martiala. Póki co nie wiadomo, czy przejście zawodników miałoby się odbyć na zasadzie wymiany, czy jako dwa oddzielne transfery.

Jose Mourinho miał niedawno powiedzieć, że jeśli Anthony Martial zechce odejść z klubu, to nie będzie stawał mu na przeszkodzie, ale musi wybrać klub spoza Premier League. Chcąc sprowadzić Alderweirelda i nie chcąc oddać Martiala do ligowego rywala, negocjacje transferowe mogą ulec wydłużeniu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze