ed-woodward

Manchester United w nadchodzącym okresie przygotowawczym przed sezonem 2018/19 czeka trudny terminarz gier. Już w lipcu i sierpniu oprócz dwóch ekip z Ameryki Północnej  (San Jose Earthquakes i Club America), na drodze Jose Mourinho staną AC Milan, Liverpool, Real Madryt i Bayern Monachium. Zadowolenia z tego faktu nie ukrywa wiceprezes wykonawczy Manchesteru United, Ed Woodward.

Zdaniem 46-latka pojedynki z tak wymagającymi rywalami są najlepszym sposobem, aby odpowiednio wejść ponownie w tryb meczowy i przygotować się do walki o najwyższe cele w kolejnych rozgrywkach.

– Podczas przedsezonowych przygotowań nasza drużyna zmierzy się z niektórymi najmocniejszymi obecnie rywalami w piłkarskim świecie. Wszystko to w otoczeniu najlepszych stadionów, co pozwoli znacznej liczbie naszych kibiców zbliżyć się do drużyny, którą tak kochają – mówił Woodward.

– Zaplanowane podczas letniego programu pojedynki zapewnią naszemu zespołowi możliwie najlepszy sposób na przygotowanie się do kolejnych rozgrywek – dodał.

Dyskusja