marcus-rashford-england

Jak podaje brytyjski dziennik „The Independent” zawodnik Manchesteru United, Marcus Rashford, podczas wtorkowego popołudniowego treningu reprezentacji Anglii w Petersburgu, doznał „niewielkiego stłuczenia”. Informację tę miał potwierdzić selekcjoner kadry „Trzech Lwów”, Gareth Southgate.

Reprezentacja Anglii, w kadrze z czterema zawodnikami „Czerwonych Diabłów”, przybyła we wtorek do Rosji przed nadchodzącym mundialem. Podczas popołudniowego treningu niegroźnej kontuzji doznać miał Marcus Rashford, który świetnie zaprezentował się w ostatnim przedmundialowym sparingu Anglików z Kostaryką.

Uraz 20-latka miał zostać określony przez Southgate’a jako „niewielkie stłuczenie”. Wydaje się zatem, że piłkarzowi Manchesteru United nie grozi dłuższa absencja, aczkolwiek jego występ w barwach Anglii w jej pierwszym mundialowym meczu przeciwko Tunezji, który zostanie rozegrany w najbliższy poniedziałek, stoi pod znakiem zapytania.

Powyższą informację potwierdziła także stacja “Sky Sports”, która informuje, że zawodnik opuści dzisiejszy trening Anglików z powodu “lekkiego nadwyrężenia kolana”.

 

Dyskusja