BBC: Man Utd nie ma zamiaru sprzedawać Martiala

Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak podaje dziennikarz BBC, Simon Stone, Manchester United nie ma zamiaru sprzedawać Anthony’ego Martiala pomimo tego, że agent Francuza zakomunikował w środę, że 22-latek chciałby latem opuścić Old Trafford.

Kontrakt Martiala z „Czerwonymi Diabłami” obowiązuje jeszcze przez rok, ale posiada także zapis, dzięki któremu Manchester United może automatycznie przedłużyć tę umowę o kolejne 12 miesięcy, a więc do końca czerwca 2020 roku.

Zdaniem dziennikarza BBC, Simona Stone’a, Jose Mourinho nie chce wypuszczać z klubu utalentowanego lewoskrzydłowego, choć już teraz wiadomo, że po środowej wypowiedzi agenta piłkarza, Philippe’a Lamboley’a, chętnych na pozyskanie 22-latka nie zabraknie.

Lamboley dodał jednak, że Martial dostosuje się do decyzji Manchesteru United i jeżeli klub z Old Trafford uzna, że nie chce go sprzedawać, to podjedzie do tego profesjonalnie, zostanie w klubie i wywiąże się ze swoich kontraktowych zobowiązań. Zdaniem BBC na ten moment w obozie „Czerwonych Diabłów” nie ma tematu sprzedaży Francuza.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze