Bilety na mecze Manchesteru United już w sprzedaży!

Karol Ożóg
Zmień rozmiar tekstu:

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwsze ligowe mecze Manchesteru United w sezonie 2018/19! Kibice mogą już planować pierwsze podróże na Old Trafford.

W czwartkowe przedpołudnie władze Premier League ogłosiły oficjalny terminarz meczów na nowy sezon. Manchester United w pierwszej kolejce kampanii 2018/19 zmierzy się na własnym stadionie z Leicester City. Fani za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej “Czerwonych Diabłów” mogą już kupować bilety na to i kilka innych spotkań.

Niemożliwe do kupienia są na ten moment bilety na mecze z Arsenalem, Chelsea, Liverpoolem, Manchesterem City i Tottenhamem. Zainteresowanie spotkaniami z wspomnianą szóstką będzie, jak co sezon, ogromne, dlatego klub dopiero na miesiąc przed danym meczem będzie rozpoczynał przydzielanie biletów na te spotkania.

Dziś do sprzedaży trafiła pierwsza pula biletów. Kolejne wejściówki będą możliwe do kupienia bliżej terminu rozegrania danego spotkania. Należy jednak pamiętać, że przedstawiony dziś terminarz nie zawiera dokładnych dat i godzin rozpoczęcia meczów. Te zostaną podane w najbliższym czasie, jednak będą mogły ulec zmianie.

Wejściówki na meczem Manchesteru United na Old Trafford możecie kupować wchodzą na oficjalną stronę klubu lub klikając w ten link!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze