paul-pogba-francja

Paul Pogba po zwycięskim meczu Francji z Belgią i tym samym awansie do finału mundialu w Rosji przyznał, że nie jest piłkarzem o charakterystyce Ronaldinho, ale jest sobą i nikt ani nic mu nie odbierze tego, że niebawem zagra o największy tryumf w swojej karierze.

– Nie jestem Ronaldinho i nigdy nim nie będę. Jestem jednak Paulem Pogbą z gminy Roissy-en-Brie i niebawem zagram w finale Mistrzostw Świata! – mówił uradowany Francuz.

– Czeka nas gra w finale Mistrzostw Świata, ale to wciąż mecz piłki nożnej. Znamy swoje możliwości, musimy zachować spokój i podejść do tego spotkania z takim samym nastawieniem, jak do poprzednich pojedynków.

– Musimy też po prostu dobrze się bawić. Być może nie zdajemy sobie do końca sprawy, gdzie teraz jesteśmy, ale niewykluczone, że kiedyś będziemy do tego wracać. Jestem naprawdę szczęśliwy, ale teraz już musimy iść na całość – dodał Pogba.

Zwycięstwo Francji z Belgią Paul Pogba, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, zadedykował uwolnionym we wtorek z zalanej jaskini młodym piłkarzom z Tajlandii i ich trenerowi, którzy w ostatnich dniach byli głównym tematem światowych serwisów informacyjnych.

Dyskusja