fred

Jeden z nowych nabytków Jose Mourinho przed nowym sezonem, Brazylijczyk Fred, niedawno zakończył razem z reprezentacją „Canarinhos” swój udział w Mistrzostwach Świata w Rosji i udał się na wakacyjny wypoczynek. Przy tej okazji znalazł czas, aby za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przekazać wiadomość fanom Manchesteru United.

– Jestem bardzo dumny z powodu tego, że dołączyłem do Manchesteru United. Rozpoczyna się nowy rozdział w mojej karierze. Jestem teraz w pełni poświęcony temu, aby ciężko pracować i móc tym samym pomóc temu ogromnemu klubowi w osiąganiu sukcesów.

– Dziękuję wszystkim fanom za wszystkie wiadomości, jakie do tej pory otrzymałem. Bądźmy teraz razem, aby wspólnie osiągnąć nasze cele!

Brazylijczyka na pewno nie zobaczymy w najbliższą niedzielę w samolocie kierującym się na przedsezonowe tournee do USA, do którego wsiądą piłkarze „Czerwonych Diabłów”, którzy nie uczestniczyli w mundialu w Rosji. Fred dopiero kilka dni temu rozpoczął swój urlop. Niewiadomo więc kiedy dokładnie będzie do dyspozycji Jose Mourinho.

Dyskusja