getty images

David de Gea wraz z nowym nabytkiem Manchesteru United, Fredem, po swoich urlopach dołączyli do kadry „Czerwonych Diabłów” na przedsezonowe tournee po USA. Hiszpański golkiper przyznaje, że pierwsze sesje treningowe po wakacjach nie należą do łatwych, ale dodaje, że bardzo się cieszy z powrotu do drużyny.

– Jestem naprawdę szczęśliwy z powodu powrotu do drużyny i moich kolegów. Muszę przyznać, że mamy tu piękną pogodę. Chcę teraz skupić się na tym, aby być gotowym do gry tak szybko, jak to tylko możliwe – mówił De Gea.

– Spędziłem wakacje z moją rodziną i przyjaciółmi. Naładowałem baterie do pełna, więc mogłem tu wrócić i zacząć od nowa. Zawsze jednak dobrze jest mieć czasem przerwę, aby się zrelaksować i cieszyć się wolnym razem z otaczającymi mnie ludźmi.

– Sezon jest długi, dlatego też każdy piłkarz potrzebuje odpoczynku i startu od nowa. Tak jest też teraz w moim przypadku. Mam nadzieję, że w tym sezonie przyłożymy się wszyscy razem do pracy i postaramy się wygrać znaczące rozgrywki.

– Pierwsza sesja treningowa po powrocie z wakacji zawsze jest trudna. Do tego dochodzi pogoda – jest gorąco, więc trudno się pracuje w takich warunkach. Niezależnie jednak od tego będę skoncentrowany na dalszej ciężkiej pracy na treningach – dodał Hiszpan.

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Dyskusja