Getty Images

Redakcja serwisu internetowego ManUtd.pl zaprasza do udziału w Typowaniu – nowej inicjatywie, która obejmie zasięgiem wszystkie 380 pojedynków angielskiej Premier League w sezonie 2018/2019, podzielone na 38 kolejek.

Typowanie to zabawa przeznaczona dla osób posiadających aktywny profil Użytkownika w serwisie internetowym ManUtd.pl. Udział w Typowaniu jest nieodpłatny i dobrowolny, a profil Użytkownika można zarejestrować klikając tutaj.

Tradycyjnie w tego typu rywalizacji, za każdy trafiony typ przyznaje się punkty, które następnie są sumowane i decydują o pozycji w Rankingu uczestników. Wszelkie szczegóły na temat punktacji znaleźć można w Regulaminie Typowania.

Ze względów prawnych, o których pisaliśmy tutaj, nie przewidujemy nagród rzeczowych i pieniężnych dla uczestników Typowania.

Mimo to wierzymy, że Typowanie okaże się ciekawym uzupełnieniem nadchodzącego sezonu angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Mecze 1. kolejki Premier League są już możliwe do typowania – zapraszamy do udziału!

Dyskusja