Baw się razem z ManUtd.pl!

własne Mateusz Pawlak
Zmień rozmiar tekstu:

Rozpoczęcie nowego sezonu tuż tuż, a wraz z nim portal ManUtd.pl przygotował dla swoich uczestników nowe zabawy, w których każdy może wziąć udział. Dołącz już teraz i zmierz się z innymi sympatykami Manchesteru United!

Fantasy Premier League

Chyba każdy kto zetknął się w swoim życiu z Premier League, słyszał już o Fantasy Premier League? Jeśli nie, to nie ma czym się martwić. Wystarczy kliknąć tutaj. Tam dowiecie się jak stworzyć konto i zacząć grę w FPL.

Każdego kto posiada konto w Fantasy Premier League zachęcamy do dołączenia do naszej ligi, w której będziecie mogli sprawdzić swoje menedżerskie umiejętności na tle innych fanów “Czerwonych Diabłów”.

Liga ManUtd.pl: 3675-2588

Prowadzimy klasyczną ligę, która polega na kompletowaniu punktów co kolejkę. Zwycięzcą całej ligi zostaje osoba, której drużyna po 38 kolejkach będzie miała uzbieraną największą ilość punktów. Jednak portal ManUtd.pl jako nagrodę oferuje przeprowadzenie wywiadu z najlepszym menedżerem w każdym miesiącu.

Nawet jeśli nie pójdzie Ci na początku sezonu lub w jakiejkolwiek innej części gry, na początku każdego miesiąca wszyscy startują od zera. Nie poddawaj się więc i walcz do końca, bo jeśli w którymś miesiącu okażesz się najlepszy, cała społeczność ManUtd.pl będzie mogła przeczytać to, co masz do powiedzenia.

Pamiętajcie, że nowy sezon rozpoczyna się już w piątek i na godzinę przed meczem Manchesteru United z Leicester City trzeba zatwierdzić swój skład i dołączyć do naszej ligi. Nie czekaj, zrób to teraz!

Typowanie

Nasz portal chce być atrakcyjny, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego oprócz prowadzenia ligi w FPL, dzielenia się najnowszymi informacjami ze świata “Czerwonych Diabłów”, udzielania się na portalach społecznościowych i nieustannego życia w Czerwonym świecie, dajemy wam coś ekstra!

W nowym sezonie każdy czytelnik naszego portalu może sprawdzić swoje umiejętności w typowaniu wyników. Jesteś w tym dobry? Chciałbyś zobaczyć jak wypadasz na tle innych kibiców? Może chcesz się po prostu zabawić i urozmaicić sobie czas?

Przygotowaliśmy dla was typer, w którym można uczestniczyć po uprzednim zarejestrowaniu się. Całą instrukcję i pod jakim linkiem można to zrobić, znajdziecie tutaj.

Wynik każdego spotkania można edytować do godziny przed rozpoczęciem meczu. Nie trzeba podawać wyników na cały weekend z góry. Jeśli więc śledzisz Premier League i dowiesz się, że kluczowy gracz zespołu doznał kontuzji na porannym treningu i nie zagra, zawsze masz czas na reakcję i edycję wyniku.

Dołącz do typowania już dziś. Być może najlepsi w tej zabawie również otrzymają szansę na udzielenie wywiadu, który zostanie opublikowany na stronie ManUtd.pl. Daj sobie szansę na zwycięstwo!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze