Pierwsza kolejka typera za nami!

ManUtd.pl Mateusz Pawlak
Zmień rozmiar tekstu:

Pierwszy weekend sezonu 2018/19 w Premier League już za nami, a co z tym związane, minęła również pierwsza kolejka w zabawie typowania na portalu ManUtd.pl. Jak idzie naszym czytelnikom przewidywanie wyników?

Całkiem nieźle, rzec by wypadało, a nawet dobrze. Aktualny lider klasyfikacji typowania zdobył 20 z 40 możliwych punktów. Biorąc pod uwagę fakt, że niezwykle ciężko jest dokładnie przewidzieć wynik spotkania, w którym zdarzyć może się wszystko, jest to imponująca liczba!

Po pierwszej kolejce liderem klasyfikacji jest Kubilili1995, który poprawnie wytypował 4 dokładne wyniki (4pkt każdy wynik), jeden raz trafił rezultat odpowiednią różnicą bramek (2pkt za typ) oraz dwa razy poprawnie przewidział zwycięzcę (1pkt za typ). Gratulujemy i życzymy szczęścia w dalszym typowaniu!

Na drugim stopniu podium stanął użytkownik Chazy, który zdobył również 20 punktów, tylko w innych typach (4 poprawne wyniki i 4 razy poprawnie wskazał zwycięzcę). Trzecie miejsce zajął Szepa, który zdobył tylko punkt mniej od swoich poprzedników (4 poprawne typy i 3 razy poprawne wskazanie zwycięzcy).

Jednak konkurencja jest duża, a stawka wyrównana, gdyż aż 24 użytkowników zdobyło 16 punktów lub więcej. Pierwsze miejsce dla wielu jest zatem w zasięgu jednego poprawnie wytypowanego meczu. Z najlepszym typerem każdego miesiąca przeprowadzimy wywiad, który zostanie opublikowany w naszym serwisie, a więc jest o co grać 🙂

W naszej zabawie w miniony weekend wzięło udział ponad 100 osób, a lista z dnia na dzień rośnie, więc zabawa nabiera tempa z kolejki na kolejkę! Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszego typera, możesz to zrobić w każdej chwili. Instrukcję jak to zrobić znajdziesz tutaj (klik).

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze