manutd.com

Luke Shaw na łamach MUTV określił Paula Pogbę jednym z najważniejszych piłkarzy w Premier League. Lewy obrońca Manchesteru United wyjawił, jak olbrzymi wpływ miał Francuz na wygraną 2:1 z Leicester City na start sezonu oraz jak pozytywne wrażenia wywiera na kolegach w szatni.

Anglik wierzy, że pozytywne nastawienie reprezentanta “Trójkolorowych” przełoży się na lepsze momenty podczas trwających rozgrywek angielskiej ekstraklasy.

– Paul nie potrzebuje przerwy. Szczerze? Wygląda jak bestia, jest niewiarygodny. Wrócił do nas trzy, cztery dni przed pierwszym meczem i od razu pokazał, jak ważną rolę odgrywa w drużynie.

– Był kapitanem, a w szatni jest prawdziwym liderem, takim, jakim możecie go zobaczyć na filmikach z reprezentacji Francji.

Pogba wspierał Shawa w swoim wywiadzie po meczu, co dowodzi, iż obaj zawodnicy trzymają się ze sobą w bliskich relacjach.

– Pomaga mi w wielu kwestiach, dużo rozmawiamy – mówił Anglik. Jest wspaniałym gościem i jeszcze lepszym piłkarzem na boisku. Naprawdę, jest dla nas bardzo ważny. Tak jak powiedziałem, był z nami od trzech, czterech dni, a zagrał fenomenalne spotkanie.

– Dobrze jest go mieć w zespole. Pociesza i wspiera wszystkich dookoła, przekazuje pozytywne wibracje. Jak dla mnie, jest on prawdopodobnie jednym z najważniejszych graczy w Premier League – posiada wszystko.

– Cieszę się na możliwość gry u jego boku i mam nadzieję, że będziemy dzielić się dobrymi wspomnieniami podczas tego sezonu.

Dyskusja