Trippier: Beckham był moim idolem z dzieciństwa

The Mirror sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Obrońca Tottenhamu, Kieran Trippier, przed nadchodzącym meczem jego drużyny z ekipą Manchesteru United na Old Trafford udzielił wywiadu, w którym przyznał m.in. że jego idolem z dzieciństwa był były zawodnik „Czerwonych Diabłów”, David Beckham.

– Gdy byłem młodszy często oglądałem Becksa na YouTubie. Podglądałem jego dośrodkowania, sposób, w jaki wybierał partnerów, którym podawał piłki, jego długie zagrania, krótkie podania etc. Oczywiście przyglądałem się też przede wszystkim jego umiejętnościom wykonywania rzutów wolnych i sposobie uderzania przez niego piłki przy tych stałych fragmentach – mówił Trippier.

– Beckham był tym zawodnikiem, na którego grę zawsze spoglądałem. On, a także Andrea Pirlo, ale w większości jednak Beckham. Zawsze był moim idolem, gdy jeszcze dorastałem. Był kimś, kim chciałem zostać. Póki co nie jestem nawet bliski jego poziomu, ale mogę się starać i próbować do niego dobić.

– Przypominam jednak, że to Christian Eriksen zazwyczaj wykonuje u nas rzuty wolne, więc jeżeli upodoba sobie jakiś w nadchodzącym meczu, to się wycofam i powiem: „nie ma problemu”. Nie ma mowy, żebym walczył z nim o piłkę. Nie jestem taki – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze