Gary Neville: Marcus Rashford jak na razie zawodzi

Sky Sports Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Były kapitan Manchesteru United, Gary Neville, wyjawił ostatnio, że jest wielkim fanem talentu wychowanka „Czerwonych Diabłów”, Macusa Rashforda, ale przyznaje, że młody Anglik prezentuje się w tym sezonie póki co zdecydowanie poniżej oczekiwań.

– Muszę być szczery i przyznać, że Marcus Rashford nie zagrał dobrze w spotkaniach, w których do tej pory wziął udział w tym sezonie. Uwielbiam go, ale jeżeli spojrzymy na jego mecz z Brighton, a także ten wcześniejszy [z Leicester City – przyp. red.], nie spisał się świetnie – mówił Neville.

Neville przyznaj jednak, że nie tylko Rashford, który ostatni mecz z Tottenhamem przesiedział na łatwe rezerwowych, zawodzi obecnie w formacji ofensywnej. Zdaniem byłego reprezentanta Anglii to samo tyczy się Anthony’ego Martiala i Alexisa Sancheza. W poniedziałkowym spotkaniu przeciwko „Kogutom” Francuz nie znalazł się nawet w kadrze meczowej, zaś Chilijczyk na placu gry pojawił się dopiero w drugiej połowie.

– Ogólnie siedząc tutaj nie jestem w stanie obiektywnie i szczerze powiedzieć, że któryś z piłkarzy, którzy nie zostali wystawieni do gry przez Jose Mourinho w meczu z Tottenhamem, zasłużyli jednak na to, aby wziąć w nim udział – dodał Neville.

– Anthony Martial? Nie. Będąc szczerym rzadko widzę, aby spisywał się naprawdę dobrze. Marcus Rashford też nie wykorzystuje swoich szans, a w przypadku Alexisa Sancheza, za każdym razem jak gra, nie widzę w nim piłkarza, którego znam z wcześniejszych występów [w Arsenalu] – zakończył 43-latek.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze