“Czerwone Diablice” tracą pierwsze punkty w lidze, ale wciąż nie tracą bramki

manutd.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Piłkarki Durham zatrzymały w końcu podopieczne Casey Stoney nie dając sobie wbić bramki w meczu rozgrywek Women’s Championship rozgrywanym na Leigh Sports Village. Same także żadnej nie zdobyły, przez co niedzielny pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

To piłkarki Manchesteru United były jednak stroną przeważającą w tym spotkaniu i do samego końca walczyły o swoje czwarte ligowe zwycięstwo. Najlepsze okazje miały obchodząca w minioną sobotę 17. urodziny Lauren James oraz Jess Sigsworth, jednak w bramce drużyny Durham świetnie spisywała się Hannah Reid.

Ostatecznie niedzielne spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i była to pierwsza strata punktów w lidze piłkarek Manchesteru United. Pomimo tego “Czerwone Diablice” utrzymały pozycję liderek, gromadząc do tej pory 10 punktów w 4 spotkaniach, strzelając przy tym 20 bramek i nie tracąc żadnej. Z pozycji lidera podopieczne Casey Stoney mogą zostać zepchnięte przez piłkarki Tottenhamu, jeżeli te wygrają swoje spotkanie i tym samym będą miały komplet punktów.

Najbliższy mecz “Czerwonych Diablic” dopiero za 2 tygodnie. W niedzielę 14 października br. podopieczne Casey Stoney zmierzą się na własnym terenie w ramach 5. kolejki rozgrywek Women’s Championship z zawodniczkami Charltonu, które obecnie zajmują 4. miejsce w lidze z 7 punktami na koncie.

Manchester United Kobiety – Durham Kobiety 0:0 

Skład piłkarek Manchesteru United: Chamberlain – Harris, A. Turner, M. Turner, Greenwood (kapitan) – Zelem, Toone, James – Hanson, Arnot (Galton 56′ (Smith 79′)), Sigsworth (Devlin 68′)

Niewykorzystane zmiany: Bentley, Salmon, Hartley, Roberts

Liczba widzów: 2 244

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze