manutd.com

Kapitan Manchesteru United, który wrócił do składu „Czerwonych Diabłów” na mecz z Juventusem po chwilowych kłopotach zdrowotnych, komplementował klasę najbliższego rywala klubu z Old Trafford, ale jednocześnie nawoływał swoich kolegów do wyjścia na wtorkowego spotkanie z odpowiednim nastawieniem i charakterem oraz do gry dla rodzin i kibiców, którzy wspierają zawodników wicemistrzów Anglii.

– Wiemy, że niektórzy zawodnicy ze składu Juventusu posiadają wspaniałe umiejętności. Oczywiście mają Cristiano Ronaldo, ale gra tam również Douglas Costa czy też Juan Cuadrado oraz wielu innych piłkarzy – mówił Valencia.

– Mają w składzie wiele jakości, dlatego też wiemy, że czekają nas dwa trudne mecze, ale musimy twardo walczyć i grać swoją piłkę. Musimy wyjść na boisko z odpowiednim charakterem oraz nastawieniem i zagrać dla naszych rodzin oraz kibiców. Miejmy nadzieję, że spiszemy się dobrze.

– Każdy wie, że Cristiano Ronaldo to niewiarygodny piłkarz. Zawodnik, który teraz ma 33 lata, a mimo to wciąż strzela bramki i twardo walczy dla drużyny. Mam nadzieję, że otrzyma wspaniałe powitanie, jedno z najlepszych na Old Trafford. W jego domu. Zawsze powtarzał, że kocha tę drużynę, co jest naprawdę miłe. Pomimo tego miejmy nadzieję, że nie jest w szczytowej formie, a ten z nas, któremu przyjdzie go kryć, będzie w stanie go powstrzymać w grze, a także że nasza drużyna zagra dobrze w tym spotkaniu.

–  Jestem też pewny, że to jest jeden z tych sezonów Ligi Mistrzów, w których nie ma się pojęcia, kto ją wygra. Już byliśmy świadkami kilku zaskakujących rezultatów. Nigdy więc nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że będzie nam nieco sprzyjało szczęście, które zawsze jest potrzebne i że będziemy w stanie dalej wygrywać – dodał 33-letni Ekwadorczyk.

Dyskusja