Były piłkarz Manchesteru United, niespełniony talent, który opuścił Old Trafford w 2017 roku, Adnan Januzaj, postanowił zabrać głos na temat obecnej formy “Czerwonych Diabłów” i nadziei z jaką patrzy na ich zmagania. Reprezentant Belgii odniósł się również do niepowodzenia w ekipie Jose Mourinho, a właściwie braku szansy pokazania się i zaimponowania Portugalczykowi. 

– Manchester United walczy. To fantastyczna drużyna z fantastycznymi fanami, ale obecnie borykają się z problemami.

– To oczywiste, że wrócą jeszcze na szczyt. Myślę, że potrzebują właściwych decyzji, które pomogą im wygrywać mecze. Przyczyn ich problemów jest bardzo wiele, zatem muszą podjąć odpowiednie kroki.

Kiedy Manchester United objął Jose Mourinho, Adnan Januzaj powędrował na wypożyczenie do Sunderlandu, a następnie trafił do Realu Sociedad na zasadzie transferu definitywnego, gdzie pozostał do dzisiaj. Januzaj uważa, że nigdy nie otrzymał sprawiedliwej szansy od Jose Mourinho, uważając, że miał talent, aby grać na Old Trafford.

– Nie dostałem prawdziwej szansy, ponieważ w tamtej chwili Jose potrzebował bardziej doświadczonych zawodników z nazwiskami.

– Dla mnie to nie był problem. Musiałem ruszyć przed siebie, a teraz jestem szczęśliwy w Hiszpanii, robiąc tu różnicę. Zawsze wiedziałem, że mam odpowiednią jakość do gry w Manchesterze United. Wiem, do czego jestem zdolny.

– Nie ma problemu z tym, że nie otrzymałem szansy. Dobrze czuję się w Hiszpanii, ciesząc się tutejszym futbolem – zakończył.

Dyskusja