“MEN”: United pojedzie na presezon do Australii

Manchester Evening News Patryk Tabak
Zmień rozmiar tekstu:

Przed sezonem 2018/19 planowane są wielkie zmiany w przygotowaniu drużyny do rozgrywek. Nowym kierunkiem ma być Australia.

Jest niemal pewne, że Manchester United uda się do Australii w ramach przygotowań do sezonu 2018/19. Dwa ostatnie presezony Czerwone Diabły spędzały w Ameryce, jednak według Manchester Evening News, władze zdecydowały na zmianę kierunku przygotowań.

Wprawdzie klub oficjalnie nie potwierdził jeszcze powyższej wiadomości, lecz prawdopodobnie stanie się to w tym tygodniu. Najprawdopodobniej mecze United rozgrywane będą w Perth. Rywalem mogłoby zostać Leeds, a także lokalna ekipa Perth Glory.

Dotychczas najczęściej wybieranym miejscem przygotowań do nowego sezonu była Ameryka. Najczęściej piłkarze trenowali na boiskach kampusu University of California. W USA Czerwone Diabły przebywały cztery razy w ostatnich pięciu latach. Jedyny przypadek, kiedy zrezygnowały z tego kierunku, miał miejsce w 2016 roku. Miejscem pierwszych przygotowań z zespołem Mourinho miał miejsce w Chinach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze