Co Eric Bailly myśli o swoich kolegach z drużyny? Oficjalna strona internetowa Manchesteru United spotkała się z reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej, by ten ocenił swoich partnerów z boiska. 

W finałowej części wywiadu środkowy obrońca United otworzy ogień w kierunku piłkarzy będących najbliżej bramki rywali – napastników.

Alexis Sanchez

– Ma ogromny talent. Daje nam wiele, jest dla nas plusem. Zawsze rozmawia z kolegami z drużyny i innymi napastnikami. Jestem dumny, że mogę mieć takiego zawodnika jak on. Mam nadzieję, że pozostanie w dobrej formie. To będzie korzystne dla naszej drużyny.

Juan Mata

– Mata jest znany jako czarodziej. To coś magicznego. Jest kimś, kto posiada talent i technikę – jest dobrym piłkarzem i zarazem życzliwym człowiekiem.

Romelu Lukaku

– Romelu jest bardzo dobrym napastnikiem i drużyna potrzebuje kogoś takiego, by zrobić postęp. Kiedy trenujesz i przeciwnik ma kogoś takiego jak on, zyskujesz jeszcze więcej doświadczenia niż w lidze. W Anglii jest wielu dużych graczy, dlatego to jest dla nas dobre zadanie.

Marcus Rashford

– Jest szybkością, talentem i młodością. Mam nadzieję, że się nie zatrzyma i zostanie jednym z najlepszych zawodników w United od lat. Jest pełen szacunku, cichy i spokojny. Nie mówi za dużo, ale na boisku wyraża siebie. Jest ogromnym talentem.

Anthony Martial

– Z talentem, który posiada, jest piłkarzem, który zawsze robi różnicę. Jest wielkim geniuszem. W treningu widzę, że ma rzeczy, których nie robi nikt. Mam nadzieję, że wreszcie eksploduje i pokaże swoje umiejętności w nadchodzącym sezonie. To będzie dla nas bardzo ważne.

Jesse Lingard

– Jesse jest topowym gościem. To żartowniś. Jest naprawdę dobrym chłopakiem i kimś, kogo bardzo doceniam. Również na boisku; Jest zawodnikiem doskonałym, bardzo inteligentnym. W poprzednim sezonie miał szczytową formę i był dumą naszej drużyny. Mam nadzieję, że pójdzie tą drogą.

Dyskusja