manutd.com

Manchester United ma szesnaście punktów straty do lidera Premier League. Od strefy spadkowej dzieli go dwanaście punktów. Przyczyny takiego stanu rzeczy Adam Crafton widzi w osobie Jose Mourinho. 

Manchester United musi zatrudnić nowego menedżera, jeżeli chce znów zacząć wygrywać – twierdzi Adam Crafton z Daily Mail.

Ten tydzień potwierdził, że Manchester United musi zmienić człowieka odpowiedzialnego za obecną grę drużyny, czyli Jose Mourinho – powiedział dziennikarz w rozmowie z Sunday Supplement.

Powodem zatrudnienia Mourinho było przekonanie, że jego pragmatyzm pozwoli na pokonanie kolejnych barier. Barier, jakie były dla United nie do pokonania w poprzednich latach. Teraz jest jasne, że jeżeli nie potrafisz pokonać Crystal Palace u siebie, czy Southampton na wyjeździe to będziesz w stanie walczyć jedynie z Young Boys na Old Trafford – powiedział Crafton.

Ponadto oglądanie Manchesteru United to ciężka próba dla kibiców. Oglądasz Mourinho przy linii bocznej bardziej niż piłkarzy – dodał dziennikarz.

Piłkarze generalnie nic z siebie nie dają. Konieczna jest natychmiastowa zmiana. Nie wydaje mi się, żeby fani chcieli oglądać taką grę. Wczorajsze pierwsze dwadzieścia minut było najgorsze, jakie widziałem w wykonaniu Manchesteru United od odejścia Sir Alexa Fergusona – zakończył Crafton.

Dyskusja