Gettty Images

Zdziesiątkowany kontuzjami Manchester United w ramach 15. kolejki Premier League podejmie na własnym stadionie Arsenal. Poza brakiem zwycięstw w trzech ostatnich meczach, Jose Mourinho ma na głowie kolejny problem, a mianowicie “szpital” w szeregach swojej drużyny.

W środowy wieczór w linii obrony może zabraknąć jedynego zdrowego, nominalnego środkowego obrońcy ze spotkania z Southampton, Phila Jonesa. W związku z urazami wszystkich defensorów, menedżer “Czerwonych Diabłów” zamierza dać swoim podopiecznym jak najwięcej czasu na powrót do pełnej dyspozycji.

Poza Philem Jones, niedostępni będą prawdopodobnie Chris Smalling oraz Eric Bailly. Wątpliwościom podlega także występ Antonio Valencii i Luke’a Shawa.

– Jeżeli gralibyśmy dzisiaj, Phil Jones byłby nieobecny, Chris Smalling i Eric Bailly również. Musimy jednak poczekać.

– Valencia nie zagra, a z Shawem jeszcze nic nie wiadomo. Darmian wrócił, ale w jego przypadku również potrzebujemy czasu. Możecie być pewni, że nie zagra Victor Lindelof, co nie powinno podlegać żadnej dyskusji.

– Trzy godziny przed meczem z Southamtpon nie wiedziałem, jaki zespół wyjdzie na boisko. Nikt nie znał wyjściowej jedenastki, nawet my sami. Czekaliśmy, czekaliśmy i czekaliśmy na to, kto może a kto nie. W podobnej sytuacji znajdziemy się także tym razem – podsumował.

Dyskusja