Getty Images

W mig zonie po zremisowanym meczu z Arsenalem w ramach 15. kolejki Premier League pojawiło się dwóch piłkarzy Manchester United, którzy odpowiedzieli na pytania BT Sport. Obaj podkreślili swoje zaangażowanie i charakter, przyznając, że mecz z “Kanonierami” wymagał od nich posunięcia się do granic możliwości. Angielski obrońca zaznaczył dodatkowo, że wszyscy piłkarze zagrali dla menedżera. 

Nemanja Matić:
– To był otwarty mecz. Atakowaliśmy rywala, ale on nie pozostał nam dłużny. Myślę, że był to wspaniały mecz dla fanów. Uważam, że cieszyli się tym spotkaniem. Mieliśmy pecha, że nie udało nam się zdobyć trzeciego gola. Zasługiwaliśmy na to.

– Każdy zdaje sobie sprawę, że nasza pewność siebie nie stoi na wysokim poziomie, ale pokazaliśmy wielki charakter tego wieczoru. Właśnie w taki sposób powinniśmy walczyć do końca tego sezonu.

Chris Smalling:
– Każdy z nas wie, że zboczyliśmy ze ścieżki dobrej formy. Zmagamy się z kontuzjami i wszyscy dają z siebie wszystko, aby pojawić się na boisku. Na ile byłem zdrów? Wystarczająco, aby zagrać. Zagraliśmy z pewnymi drobnostkami, ale wszyscy tyraliśmy, ponieważ wiemy jak ważny jest to miesiąc. Uważam, że każdy powinien być gotów grać dla menedżera, grać tam, gdzie tego oczekuje. Robimy to dla niego i dla klubu. Musimy robić wszystko – podsumował.

Dyskusja