Wczoraj Manchester United zdołał odnieść zwycięstwo w meczu przeciwko Fulham. Więcej uwagi niż wynikowi media poświęciły absencji Paula Pogby oraz rozważaniom na temat przyszłości Francuza i jego relacji z Jose Mourinho. Zobaczmy, co jeszcze dzieje się w światowej piłce.

The Telegraph spekuluje, że Paul Pogba wypadł z łask menedżera na dobre. Jose Mourinho ma mieć dosyć zachowania Francuza na boisku, gdzie zawodnik skupia się bardziej na efektownych niż efektywnych zagraniach, które niewiele dają zespołowi.

W rozmowie z MEN Były zawodnik Manchesteru United, Paul Ince stwierdził, że Paul Pogba jest “idiotą” i “przeciętnym” piłkarzem.

Sunday Express informuje, że Jose Mourinho był gotów sprzedać Paula Pogbę latem do Barcelony. Do tego, by transakcja doszła do skutku, zabrakło jednak determinacji klubu z Katalonii.

The Mail on Sunday jest kolejną gazetą, która informuje, że Manchester United wkrótce zakontraktuje Noama Emerana z francuskiego Amiens. Szesnastoletni francuski napastnik jest uważany za wielki talent. O jego podpis walczył Juventus, PSG oraz Barcelona. The Sun, Mirror oraz inne gazety potwierdzają te doniesienia. Podobno kwota rekompensaty za nastolatka ma wynieść do 2 milionów funtów.

The Sunday Times informuje, że Manchester United będzie musiał wyłożyć ponad 90 milionów funtów, jeżeli chce pozyskać Kalidou Koulibaly’ego z Napoli.

Manchester City ma podjąć ostatnią próbę przedłużenia kontraktu z Brahimem Diazem. Jeżeli to się nie uda, to nastolatek ma przejść do Realu Madryt za 8 milionów funtów  w styczniu. (The Sun)

The Sun donosi też, że Chelsea przygotowuje ofertę o wartości 20 milionów funtów za prawego obrońcę Napoli. Elseid Hysaj był łączony z “The Blues” latem.

Sunday Express informuje, że PSG będzie gotowe wyrównać wszelkie oferty za Edena Hazarda, jakie nadejdą latem. Paryski klub wolałby poczekać kolejny rok, by pozyskać Belga za darmo. Klub jednak jest gotowy wyłożyć gotówkę za skrzydłowego już latem, jeżeli znajdzie się inny chętny.

Arsenal jest podobno gotów sprzedać Mesuta Oezila do Interu Mediolan za 25 milionów funtów. Oezil nie występuje regularnie w klubie i coraz więcej mówi się o jego potencjalnym odejściu. Ponadto, Niemiec jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w klubie, a jego odejście uwolniłoby znaczne fundusze. W tym tygodniu spekulowano, że rozgrywający może przejść na Old Trafford.

Dyskusja