We wtorkowym treningu Manchesteru United, poprzedzającym wylot na ostatnie spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, brało udział dwóch zawodników z drużyny U-19.

Pod czujnym okiem Jose Mourinho trenowali we wtorek piłkarze Manchesteru United. Awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów zapewniony, dlatego Portugalczyk rozważa jak zachować balans, zważywszy na fakt, iż w niedzielę jego podopiecznych czeka bardzo ważne starcie z Liverpoolem.

Mecze bez większej stawki to zawsze szansa dla rezerwowych oraz juniorów, którzy zabiegają o względy Mourinho. Taką dostali James Garner i Mason Greenwood – gwiazdy drużyny U-19, trenujące obecnie z pierwszą drużyną. Garner to zawodnik, który operuje przede wszystkim w środku pola, jednak może zagrać na środku obrony. Ostatnie zwycięstwo 3:0 z Chelsea z pewnością podniosło morale młodego zawodnika. Z kolei Greenwood to król strzelców drużyny U-18 z zeszłego sezonu. Swoją dobrą postawą, oprócz treningów z pierwszą drużyną, zasłużył na debiut w drużynie U-23.

Na wtorkowym treningu nie pojawili się natomiast: Chris Smalling, Luke Shaw, Diogo Dalot, Victor Lindelof, Anthony Martial oraz Alexis Sanchez.

Dyskusja