Z oficjalnej strony Manchesteru United

Wczoraj, późnym wieczorem Manchester United ogłosił, kto będzie nowym tymczasowym menedżerem zespołu. Chwilę później informacja została usunięta. 

Ole Gunnar Solskjaer, bo o nim mowa został ogłoszony jako nowy menedżer na oficjalnej stronie klubu, po czym informacja została usunięta.

“Solskjaer zostaje naszym nowym tymczasowym menedżerem. 20 sezonów po zdobyciu potrójnej korony, dzięki tej bramce na Camp Nou…” – to komunikat, jaki pojawił się na parę minut na oficjalnej stronie internetowej Manchesteru United.

Na stronie klubu pojawiło się także video ogłaszające przybycie “zabójcy o twarzy dziecka” jako nowego menedżera, ale ono również zostało usunięte.

Co ciekawe, premier Norwegii Erna Solberg pogratulowała byłemu napastnikowi Manchesteru United objęcia stanowiska na swoim profilu na Twitterze.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie zatrudnienia Norwega. Oficjalny komunikat ze strony klubu powinien zostać wydany niebawem.

Solskjaer już w 2013 roku mówił o tym, że jego marzeniem jest zostać pewnego dnia szkoleniowcem “Czerwonych Diabłów”.

45-letni Solskjaer jest obecnie szkoleniowcem Molde. Media informują, że w kontrakcie Norwega znajduje się klauzula pozwalająca mu na przejście do Manchesteru United.

Ponadto Ole Gunnar Solskjaer od lipca 2008 roku do końca 2010 roku trenował drużynę rezerw Manchesteru United.

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Dyskusja