Dziś Ole Gunnar Solskjaer po raz pierwszy poprowadzi Manchester United. Wiadomość o zatrudnieniu Norwega zeszła już z czołówek prasy. Tematem numer jeden jest przyszłość Mesuta Oezila w Arsenalu Londyn oraz przyszłość Mauricio Pochettino w Tottenhamie Hotspur. 

Manchester United chce, aby do klubu dołączył John McDermott. 39-letni Anglik jest szefem trenerów i rozwoju piłkarzy w Tottenhamie. Ściągnięcie Anglika przez klub z Old Trafford ma przekonać Mauricio Pochettino do dołączenia do Manchesteru United. (The Times)

Ponadto, Daily Mail informuje, że Mauricio Pochettino nie pozwoli przeszkodzić swojej relacji z Danielem Levy’m w odejściu z Tottenhamu Hotspur.

W rozmowie z MEN agent Freda, Gilberto powiedział, że pomocnik nie zamierza opuszczać Manchesteru United. Równocześnie Brazylijczyk jest zdeterminowany, żeby wywalczyć miejsce w składzie “Czerwonych Diabłów”.

Juergen Klopp zamierza sprowadzić do swojego zespołu Timo Wernera z RB Leipzig. Co istotne, niemiecki napastnik wcześniej mówił o tym, że jego marzeniem jest gra dla Manchesteru United. (Daily Star)

Arsenal chce wykorzystać sytuację Isco w Realu Madryt i wymienić się z “Królewskimi” za Mesuta Oezila. Niemniej transakcja ta byłaby wyjątkowo trudna do zrealizowania. (Daily Star)

Równocześnie The Sun informuje, że Arsenal planuje sprzedać Mesuta Oezila w styczniu. “Kanonierzy” są gotowi wypożyczyć Niemca do końca sezonu, jeżeli nie otrzymają satysfakcjonującej ich oferty za rozgrywającego. Oezil od ponad miesiąca nie wybiegł w podstawowym składzie Arsenalu.

Victor Moses ma przejść w styczniu do Crystal Palace za 12 milionów funtów. Co istotne, Moses jest wychowankiem klubu z Selhurst Park (The Sun).

Claude Puel może zostać zwolniony z Leicester City. Głównym powodem zwolnienia ma być fakt, że Francuz jest skonfliktowany z dużą liczbą osób w klubie. (The Daily Telegraph)

Theirry Henry chciałby sprowadzić Cesca Fabregasa do Monaco w styczniu. Francuski szkoleniowiec ma nadzieję, że jego relacja z Hiszpanem pomoże w sfinalizowaniu transakcji. (London Evening Standard)

Dyskusja