Paul Pogba, strzelec dwóch bramek w meczu z Bournemouth, z uśmiechem na twarzy podsumował to spotkanie oraz odniósł się do najbliższych pojedynków “Czerwonych Diabłów”.

Francuz w świetnym stylu rozpoczął występ przeciwko Bournemouth, bardzo szybko strzelając pierwszą bramkę po świetnym rajdzie i dośrodkowaniu Marcusa Rashforda. Drugie trafienie dorzucił w końcówce pierwszej połowy, kiedy to po dobrym dograniu Martiala pewnie uderzył głową. W drugiej połowie zaliczył również świetną asystę przy trafieniu Romelu Lukaku.

– To bardzo ważne zwycięstwo, potrzebowaliśmy go, a do tego pokazaliśmy się na boisku z bardzo dobrej strony. Wracamy. Przed nami długa i ciężka przeprawa, ale to wspaniałe uczucie zakończyć rok w takim stylu – mówił Pogba w wywiadzie dla Sky Sports.

– Jesteśmy Manchesterem United, naszym celem jest być na czele tabeli. Ostatnie zwycięstwa to reakcja piłkarzy i sztabu na słabą sytuację. Wszyscy czujemy się znakomicie. Z poprzednim menedżerem również wiele wygraliśmy, ale teraz prezentujemy zupełnie inny styl gry.

– Gramy zdecydowanie ofensywniej, stwarzamy sobie wiele sytuacji i co ważne, wykorzystujemy je. W taki sposób chcemy grać zawsze. Drużyna musi cieszyć się z gry, z tego co robi na boisku. Wzajemnie pracujemy na sukces całej drużyny. Osobiście zawsze chcę osiągać więcej, ale moim głównym celem jest praca na rzecz zespołu – zakończył.

Dyskusja