Romelu Lukaku po meczu: jako napastnicy wiele się nauczyliśmy od menedżera

Sky Sports Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Jednym z bohaterów meczu został Romelu Lukaku, który chwilę po wejściu na murawę, zdobył gola dającego prowadzenie “Czerwonych Diabłów”. Belg odniósł się do metod szkoleniowych norweskiego szkoleniowca i jak bardzo pomogły one napastnikom klubu z Old Trafford.

– Praca pod wodzą Ole jest zupełnie inna. Myślę, że Marcus, Anthony i ja możemy się wiele od niego nauczyć, zwłaszcza z ofensywnego punktu widzenia. Stara się nas rozwinąć i wygrywać mecze. Musimy podtrzymać naszą serię.

– Zawsze muszę być gotowy – to słowa, które menedżer powiedział mi przed konfrontacją z Newcastle. Czułem, że muszę pomóc drużynie. Jestem zachwycony, że wygraliśmy. Teraz musimy iść za ciosem. Znam technikę uderzeń Marcusa Rashforda, spodziewałem się, że piłka skozłuje i bramkarz może wypluć futbolówkę. Tak się stało w pierwszej połowie, przewidziałem to i byłem na to gotów. Jako napastnik muszę być zawsze tam, gdzie spada piłka – podsumował.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze