Sky Sports

W pomeczowym studiu Sky Sports były piłkarz Manchesteru United, a obecnie ekspert wspomnianej stacji nie krył podekscytowania grą Marcusa Rashforda. Gary Neville, bo to o nim właśnie mowa, stwierdził, że 21-letni napastnik jest zawodnikiem “wspaniałym do oglądania”.

Przypomnijmy, że Rashford zdobył drugiego gola w zwycięskim starciu z Newcastle na St James’ Stadium. Tym samym młody snajper “Czerwonych Diabłów” kontynuuje kapitalną serię pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. W czterech spotkaniach Anglik trzykrotnie trafiał do siatki rywali. Świetna forma Rashforda zaowocowała zdobyciem nagrody dla zawodnika meczu z Newcastle.

W pomeczowym studiu Gary Neville nie szczędził pochwał w kierunku młodego napastnika:

– Biegnąc naprzód, wygląda niebezpiecznie. Choć myślę, że z nieco większą jakością z przodu, Newcastle mogło pokusić się o gola, ponieważ z tyłu drużyna nadal boryka się z problemami. – powiedział Gary Neville.

– Natomiast źródło w kontrataku jest po ich stronie i Rashford grający wysoko jest fantastyczny – kocham go ponad wszystko. Zagrał blisko 150 meczów w wieku 21 lat i jego potencjał jest olbrzymi. Ludzie będą rozmawiać o Romelu Lukaku i o tym, jak powrócił do drużyny – nie martwcie się o to, martwcie się o dzieciaka, który zamierza zniszczyć inne drużyny. – powiedział o Rashfordzie były piłkarz ManUtd.

– On daje im mobilność. Oni potrzebują tylko więcej energii z przodu. Lukaku nie jest w najlepszej formie. Rashford zasłużył na szansę. Dał im coś innego i jest fantastycznym graczem. Jest na dobrej drodze, by stać się kimś wyjątkowym dla Manchesteru United. Był dla przeciwników ogromnym problemem przez cały wieczór i zasłużenie wygrał tytuł zawodnika meczu. – zakończył Gary Neville.

Dyskusja