Juan Mata Blog: zwycięstwa przyszły w dobrym momencie

Patryk Tabak
Zmień rozmiar tekstu:

Juan Mata, jak co tydzień, umieścił post na swoim blogu. Opisał w nim mecz z Reading w FA Cup, zapowiedział plany na najbliższy okres i podziękował za wsparcie kibiców na Old Trafford.

Cześć wszystkim!

Pierwszy post w 2019 roku piszę z Dubaju. W sobotę, po pokonaniu Reading w FA Cup, udaliśmy się prosto na lotnisko, by tutaj przylecieć. Odbywamy tutaj mały zimowy obóz przygotowawczy. Po zagraniu pięciu meczów w dwa tygodnie, ta mała przerwa przychodzi dla nas w dobrym okresie. Mamy czas pobyć ze swoimi kolegami z drużyny, zbudować atmosferę w zespole i przygotować się do drugiej części sezonu. Ponadto mówią, że słońce pobudza ciało do produkowania witaminy D, która jest korzystna dla naszego zdrowia 🙂

Tym, co najbardziej umacnia nasze wzajemne zaufanie, jest wygrywanie. Zwycięstwa, jak zawsze, przyszły w dobrym momencie dla zespołu. Cieszymy się dobrą formą i chcemy przedłużyć ją tak bardzo, jak tylko będziemy w stanie, korzystając przy tym z podróży. Mecz przeciwko Reading, będąc szczery, nie był najlepszym w naszym wykonaniu, ale mając pewność bezwarunkowego wsparcia na Old Trafford byliśmy w stanie przejść do kolejnej rundy w FA Cup. Naszym najbliższym celem jest wizyta w Londynie i mecz ze Spurs. Odbędzie się on w niedzielę i będzie świetną okazją, by potwierdzić to, o czym cały czas mówimy.

Jedynym minusem wyprawy do Dubaju jest fakt, że święta Trzech Króli nie spędzę w domu. To coś, o czym pisałem już wcześniej. W Hiszpanii święto to jest specyficzne i magiczne. Sprawia, że możemy znów poczuć się dziećmi. Mam nadzieję, że jak wrócę, będzie na mnie czekać jakiś upominek.

Na dzisiaj to wszystko. Życzę szczęśliwego nowego roku!

Juan Mata

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze