manutd.com

Piłkarze Manchesteru United odbyli dziś ostatni trening w Dubaju. Już jutro wrócą do Anglii, gdzie będą kontynuowali przygotowania do meczu z Tottenhamem.

W czwartkowe przedpołudnie piłkarze Manchesteru United odbyli ostatni trening na boiskach w Dubaju. “Czerwone Diabły” poza granicami kraju przygotowywały się do niedzielnego meczu z Tottenhamem. Starcie na Wembley będzie pierwszym, poważnym testem dla drużyny, którą niedawno przejął Ole Gunnar Solskjaer. Piątek będzie dla zawodników dniem wolnym, z kolei w sobotę odbędzie się ostatni trening przed wyjazdem do Londynu.

– Przed nami duże wyzwanie. Ale każdy mecz Manchesteru United to ogromne wyzwanie dla zawodników, bo za każdym razem trzeba dać z siebie wszystko. Piłkarze już nie mogą doczekać się tego meczu, wiem to, bo z nimi długo przebywałem. Doskonale zdają sobie sprawę, że chcą jak najwięcej takich meczów, chcą je wygrywać – mówił Mike Phelan, jeden z trenerów.

– Zawodnicy w każdym meczu chcą być najlepsi na murawie, a my musimy ich do tego zachęcać. Gra na Wembley to świetna sprawa, nawet jeśli nie jest to finał pucharu. Trzeba stanąć na wysokości zadania, zachować dyscyplinę i koncentrację, jeśli chcemy wygrać – dodał.

 

Dyskusja