Sky Sports

Paul Merson, dziennikarz “Sky Sports“, wytypował wynik niedzielnego meczu na Wembley. Zdaniem Anglika “Czerwone Diabły” zremisują z “Kogutami” 2:2.

– Gdybyście mnie zapytali o wynik tego meczu dwa tygodnie temu, powiedziałbym, że Manchester United nie ma żadnych szans. Obejrzałem jednak mecze “Kogutów” na Wembley przeciwko Chelsea i Wolves. “Czerwone Diabły” mają realne szanse na dobry wynik.

– Tottenham w meczu z “Wilkami” wypuścił prowadzenie do przerwy, w drugiej połowie nie oddał nawet celnego strzału na bramkę. Niektórzy powiedzą, że to przez zmęczenie, ale ja bym nie był tego taki pewny. Trzy dni później przecież wyglądali jak Harlem Globetrotters i w dwadzieścia minut rozstrzygnęli mecz z Cardiff.

– “Koguty” otworzyły drzwi Manchesterowi United. Obie drużyny będą mogły żyć atakowaniem na bramkę rywali. Man Utd jest niesamowicie słaby w defensywie. Nawet zespoły z którymi się ostatnio mierzyli, wyglądały niesamowicie groźnie. Przewiduję koniec zwycięskiej serii Solskjaera, ale korzystny wynik dla jego drużyny na Wembley.

TYP PAULA MERSONA: 2-2

Dyskusja