CARDIFF, WALES - DECEMBER 22: Caretaker Manager Ole Gunnar Solskjaer of Manchester United celebrates after the Premier League match between Cardiff City and Manchester United at Cardiff City Stadium on December 22, 2018 in Cardiff, United Kingdom. (Photo by Matthew Peters/Man Utd via Getty Images) *** Local Caption *** Ole Gunnar Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer pozostaje niepokonany jako trener Manchesteru United. Menadżer “Czerwonych Diabłów” był zachwycony podstawą swoich zawodników na boisku.

Manchester United kontynuuje zwycięską passę. Na Wembley “Czerwone Diabły” zwyciężyły po raz szósty z rzędu pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera, wygrywając z Tottenhamem 1:0. Norweski menadżer w rozmowie z “BBC” nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych.

– To był niesamowity mecz. Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale też kilka stracić. Na szczęście mamy świetną czwórkę z tyłu i wspaniałego Davida, który dziś był niemożliwy. Nasza bramka była świetna, pracowaliśmy nad tym. Mamy mnóstwo szybkości z przodu, a Jesse potrafi bardzo umiejętnie poruszać się pomiędzy liniami – komentował na gorąco.

– Przed przerwą wypracowaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, mogliśmy strzelić kilka bramek, które zamknęłyby to spotkanie. Kiedy nie trafiasz jednak do siatki, jesteś pod presją. Po zmianie stron rywale przycisnęli, ale fantastycznie broniliśmy.

– W swojej karierze grałem ze wspaniałymi bramkarzami. Na Old Trafford to tradycja. David z minuty na minutę rósł i rósł, zasłużył na tytuł gracza meczu. W Manchesterze United za każdym razem oczekują od ciebie zwycięstw. Nie da się ciągle wygrywać, ale trzeba myśleć tylko o trzech punktach. Taka jest mentalność tej drużyny.

Dyskusja