Sky Sports

Pod wrażeniem występu Marcusa Rashforda są nie tylko kibice, ale również eksperci. W studiu Sky Sports swojej fascynacji osobą młodego Anglika nie krył Jamie Carragher – były defensor Liverpoolu.

Rashford zaliczył swoje szóste trafienie w ostatnich ośmiu ligowych występach. Zwycięstwo z Leicester oznacza, że drużyna kontynuuje kapitalną serię pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Po miesiącu pracy z Man Utd okazało się, że to Marcus Rashford, a nie sprowadzony za 75 milionów funtów Romelu Lukaku, jest pierwszym wyborem Norwega.

– Forma, w jakiej obecnie znajduje się ten chłopak, sprawia, że jeśli będzie kontynuował swoją dobrą dyspozycję, to klub nie będzie musiał kupować żadnego innego napastnika, ani przywracać Romelu Lukaku do wyjściowej jedenastki. On może być liderem Man Utd – stwierdził Jamie Carragher.

– Podczas meczu Anglii ze Szwajcarią debatowaliśmy, kim ten chłopak mógłby być. Miałem wątpliwości, ale to, co się wydarzyło pod wodzą tymczasowego menedżera… Mówimy o poszukiwaniach szkoleniowca na stałe, ale Rashford robi z siebie centralnego napastnika. Pokazuje, że może być mężczyzną, który zaprowadzi cię do tytułów lub do Ligi Mistrzów – przyznał angielski ekspert.

 

Dyskusja