manutd.com

Manchester United poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, że Phil Jones przedłużył swój kontrakt z klubem z Old Trafford. Na mocy podpisanej umowy 26-latek ma pozostać “Czerwonym Diabłem” co najmniej do końca czerwca 2023 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

– Jestem zachwycony z powodu podpisania nowej umowy z klubem. Manchester United stanowi dużą część mojego życia od 8 lat i kocham wszystko, co jest z nim związane – mówił Jones.

– Jestem podekscytowany wyzwaniami, które na nas czekają. Przygotowujemy się na bardzo intensywną część obecnego sezonu. Chcę też podziękować Ole i całemu sztabowi szkoleniowemu za kontynuowanie wspierania mnie w moim rozwoju – dodał.

Zadowolenia z podpisania nowej umowy z Philem Jonesem nie ukrywał tymczasowy menedżer “Czerwonych Diabłów”, Ole Gunnar Solskjaer.

– Phil wie, co to znaczy być piłkarzem Manchesteru United. Ma na koncie zwycięstwa w Premier League, Pucharze Anglii i Lidze Europy i jest teraz jednym ze starszych zawodników w drużynie – mówił Solskjaer.

– Zbliża się do swoich 27. urodzin i wchodzi w szczytowy okres swojej kariery jako środkowy obrońca. Jesteśmy zachwyceni faktem, że Phil zdecydował się związać swoją dalszą przyszłość z tym klubem – dodał.

Dyskusja