Getty Images

Andreas Pereira przyznał w jednym z ostatnich wywiadów dla rodzimej prasy, że po zmianie trenera z Jose Mourinho na Ole Gunnara Solskjaera zawodnicy Manchesteru United wyglądają znacznie lepiej i lżej.

– To zdumiewające. Wyglądamy teraz jakbyśmy grali oraz trenowali z ciężarem mniejszym na naszych barkach o jakieś 10 kilogramów – mówił Pereira.

23-latek odniósł się także do nadchodzącego spotkania Manchesteru United z Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów. Zdaniem Pereiry to wtorkowy mecz na Old Trafford będzie kluczem do rozstrzygnięcia tej rywalizacji.

– Ostatnio radzimy sobie świetnie i dobrze prezentujemy się na boisku. Jeżeli zagramy na własnym boisku razem z radością i wsparciem naszych fanów, to myślę, że możemy pokusić się o odrobinę większego ryzyka w celu uzyskania dobrego rezultatu, a w kolejnym spotkaniu wziąć nieco na wstrzymanie. Wszystko będzie jednak zależeć od tego jak potoczy się pierwszy mecz – mówił Pereira.

Brazylijczyk odniósł się także do kontuzji i absencji w nadchodzącym dwumeczu swojego rodaka oraz jednocześnie największej gwiazdy Paris Saint-Germain, Neymara:

– Oczywiście jako jego przyjaciel, nigdy nie życzyłbym mu czegoś takiego. Przy czym musimy też skorzystać z tej przewagi.

Dyskusja