Getty Images

W ostatnich miesiącach w prasie bulwarowej dość często przyglądano się bliżej Anthony’emu Martialowi i wcale nie chodziło o jego nie najlepsze relacje z Jose Mourinho, a o rzekome poważne zaniedbania w życiu prywatnym.

Francuzowi zarzucano, że zdradzał swoją wówczas ciężarną narzeczoną i wypominano, że dopuszcza się tego po raz drugi, po tym jak z podobnych powodów rozstał się wcześniej ze swoją żoną, z którą także ma dziecko. 23-latek długo milczał w tej sprawie wspominając jedynie, że nie można wierzyć we wszystko, co napiszą gazety.

Jednak w środę za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, Martial zamieścił dość nietypowy wpis, w którym przeprosił swoją rodzinę za swoje zachowania w ostatnich miesiącach. Choć Francuz nie wyjaśnił wprost, co ma na myśli, to media łączą ten niespodziewany wpis piłkarza Manchesteru United z tematami przewijającymi się ostatnio w prasie bulwarowej.

– Chciałbym przeprosić wszystkich moich bliskich, moją wspaniałą rodzinę, a w szczególności moją narzeczoną za krzywdy, które wyrządziłem w ostatnich miesiącach! Popełniłem błędy i jest mi z tego powodu przykro. To się już nie powtórzy! – napisał Martial.

Przeczytaj także:  Luke Shaw po meczu z Watfordem: chcemy występować w Lidze Mistrzów

Dyskusja