BT Sport

Liverpool za sprawą bezbramkowego remisu w spotkaniu z “Czerwonymi Diabłami”, w minioną niedzielę wrócił na fotel lidera Premier League. Komentujący to spotkanie Michael Owen jeszcze w przerwie meczu podzielił się kontrowersyjnym spostrzeżeniami, czym podpadł dużej części kibiców Manchesteru United.

Na Old Trafford przybyła plaga kontuzji, oprócz wcześniej kontuzjowanych Anthony’ego Martiala oraz Nemanji Maticia, do grona niedostępnych na następne spotkania dołączyli Ander Herrera, Juan Mata oraz Jesse Lingard, którzy z powodu urazów musieli opuścić boisko już w pierwszej połowie spotkania z Liverpoolem.

Marcus Rashford także na początku tego meczu zgłaszał kontuzję, ale w obliczu braku możliwości dokonania kolejnej zmiany przez Ole Gunnara Solskjaera, został na boisku do końca spotkania. Michael Owen, były zawodnik Manchesteru United i Liverpoolu w przerwie komentując to spotkanie jako ekspert w przerwie  zasugerował, że piłkarze Jurgena Kloppa powinni kopać Rashforda po kostkach, wiedząc że Anglik jest kontuzjowany.

– Gdybym był Jurgenem Kloppem, w szatni podczas przerwy przypomniałbym, że Manchester United nie ma już zmian. Powiedziałbym: “dobra, pierwsza osoba, pierwsza okazja, idź i kopnij Rashforda w kostkę, która go boli”.

Słowa Owena wywołały duże kontrowersje wśród kibiców Manchesteru United. Na Twitterze rozpętała się burza, a były reprezentant Anglii w łagodniejszych wpisach został nazwany klaunem i człowiekiem bez klasy.

Dyskusja