ManUtd.com

Podczas rozmowy z Foot Mercato, Florentin Pogba opowiedział dziennikarzom, jak jego brat zareagował na czerwoną kartkę, która wyklucza go z rewanżowego spotkania w Paryżu. Odniósł się również do szans klubu z Old Trafford w dwumeczu z Paris Saint Germain.

Pogba został zawieszony po otrzymaniu drugiej żółtej kartki w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jego nieobecność nabiera większego znaczenia, kiedy pod uwagę weźmiemy plagę kontuzji, która napotkała zespół Czerwonych Diabłów.

Czerwona kartka, którą otrzymał Francuz, nie tylko zmniejsza szansę na odrobienie dwubramkowej straty do PSG, ale również pozbawia pomocnika szansy na grę w swoim rodzinnym mieście.

– Pragnienie powrotu do gry w Champions League, w mieście w którym dorastał, była dodatkową motywacją. Niestety, tak się nie stanie. To wielkie rozczarowanie, zarówno dla niego, jak i dla zespołu- powiedział brat Paula Pogby.

Florentin dodał jednak, że Pogba i jego koledzy w dalszym ciągu wierzą w odrobienie strat w rewanżu.

– Cały czas wierzymy w remontadę. Zobaczymy jak potoczy się drugie spotkanie.

Zawodnik Atlanty United wypowiedział się także na temat przyszłości swojego brata i ewentualnego transferu.

– Paul mógłby się rozwijać tylko w trzech klubach. Manchesterze City, Realu Madryt i FC Barcelonie. Do City nie przejdzie więc pozostają już tylko dwie hiszpańskie opcje. Uwielbiamy tiki-takę. Zawszę oglądam ich mecze lub chodzę na Camp Nou- powiedział Francuz, sugerując, że jednak bliżej im do Barcelony.

Dyskusja