Pereira: mam nadzieję na więcej takich meczów

MUTV Karol Ożóg
Zmień rozmiar tekstu:

Andreas Pereira rozegrał znakomity mecz przeciwko Southampton na Old Trafford. Brazylijczyk przyznał, że liczy na więcej takich spotkań w swoim wykonaniu.

– Nie mam wątpliwości, to mój najlepszy dzień odkąd trafiłem do Manchesteru United. W końcu strzeliłem swoją debiutancką bramkę w Premier League, a na dodatek wygraliśmy. Za nami naprawdę trudny mecz, więc moja radość jest jeszcze większa.

– To było dobre spotkanie, kibice zobaczyli dziś kilka świetnych bramek. Dla obu bramkarzy był to trudny dzień, nie mieli zbyt wiele do powiedzenia przy golach. Jeśli chodzi o moje trafienie, to gdy tylko otrzymałem chciałem podać do Shawa, ale piłka była tak dobrze ustawiona, że zdecydowałem się na strzał. Wczoraj ćwiczyłem takie uderzenia z Lee Grantem.

– Strzelony gol był dla mnie bardzo ważny i dostarczył wiele emocji. Mam nadzieję na więcej takich chwil. Zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne, ułatwia naszą sytuację w tabeli. Pokazaliśmy ducha walki i zasłużenie wygraliśmy. Duża w tym zasługa Romelu, który popisał się świetnym wykończeniem i zapewnił nam trzy punkty. Mam nadzieję, że w środę powtórzymy ten mecz.

– Trafiłem na Old Trafford po to, by pomagać drużynie na boisku. Bardzo cieszę się, że menadżer mi zaufał i dał szansę gry. Dobrymi meczami chcę okazać mu wdzięczność i dobrymi meczami pokazać, że zasługuję na kolejne szanse.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze