ManUtd.com

Trwa fatalna passa rezerw Manchesteru United występujących na poziomie Premier League 2. Młode “Czerwone Diabły” przegrały piąty ligowy mecz z rzędu, tym razem przegrywając na własnym stadionie z Norwich City 1:2.

Perspektywa powrotu rezerw Manchesteru United do pierwszej dywizji rozgrywek coraz bardziej się oddala, a wszystko za sprawą kolejnej, już piątej z rzędu, porażki. Tym razem młode “Czerwone Diabły” na własnym stadionie przegrały z rówieśnikami z Norwich City 1:2, a jedyną bramkę dla podopiecznych Ricky’ego Sbragii strzelił Josh Bohui.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy wybiegli na boisko z myślą przerwania złej passy czterech porażek z rzędu. Od początku ruszyli oni do ataków, które dopiero w 37. minucie spotkania znalazły odzwierciedlenie w wyniku. Wówczas dobrą akcją na prawej stronie boiska popisał się George Tanner, który dobrze dograł do Nishana Burkarta, a ten wystawił piłkę do lepiej ustawionego Bohui’ego, który dopełnił formalności, kierując piłkę do siatki.

Rywale za odrabianie start zabrali się z początkiem drugiej połowy. Ich wysiłek nie poszedł na marne. W 51. minucie spotkania było już 1:1 za sprawą trafienia Adama Idaha, który pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul Luki Ercolaniego. Goście nie zamierzali poprzestawać na remisie i poszli za ciosem, dopinając swego w 78. minucie. Właśnie wtedy do siatki “Czerwonych Diabłów” po ładnej akcji trafił Ahadme, zapewniając tym samym zwycięstwo swojej drużynie.

Manchester United U23 – Norwich City U23 1:2 (Bohui 37′ – Idah 51′, Ahadme 78′)

Skład Man Utd U-23: Kovář – Tanner, Ercolani, Bernard, Williams – Levitt, O’Connor, Traore (Galbraith 71′) – Burkart, Bohui, Ramazani (Olosunde 67′)

Niewykorzystane zmiany: Woolston, Warren, McCann