Catherine Ivill/Getty Images

Manchester United użył wizerunku Ole Gunnar Solskjaera w reklamie biletów na sezon 2019/2020. Pomimo, że jego przyszłość na Old Trafford nie jest jeszcze rozstrzygnięta.

Decyzja o zatrudnieniu Norwega na stanowisku stałego menedżera jest praktycznie przesądzona, ale wciąż niepotwierdzona. Pomimo udziału w reklamie, Solskjaer wciąż nie może być pewny angażu, a nawet może wrócić do trenowania Molde.

– Wziąłem udział w spocie reklamowym. Zapraszam w nim kibiców do zakupu biletów na kolejny sezon. Sam udział nie był dla mnie czymś dziwnym. Dziwnie będzie, jeśli moje dzieci zobaczą reklamę ze mną, a ja wrócę do Norwegii – powiedział.

W minioną sobotę “Czerwone Diabły” wygrały na własnym boisku z Southampton 3:2. Już w środę United czeka kolejne stracie. Będzie to rewanżowe spotkanie z Paris Saint Germain w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Do tej pory pod wodzą Norwega, United rozegrało 16 meczów (Premier League, FA Cup i Liga Mistrzów), wygrywając 13, dwa razy remisując. Porażka z PSG jest jedyną, której od objęcia posady tymczasowego trenera doświadczył Solskjaer.

– Każdy wie, że chciałbym zostać. Jednak dopóki nie skończy się sezon, nie można być niczego pewnym. Fani, niezależnie czy zostanę menedżerem, powinni kupić bilety sezonowe, bo klub wciąż robi postępy – zakończył tymczasowy trener.

Dyskusja