Kevork Djansezian / Getty Images North America

Legenda Manchesteru United, Ryan Giggs, stwierdził w jednym ze swoich ostatnich wywiadów, że nie widzi obecnie lepszego kandydata na stałego menedżera Manchesteru United niż Ole Gunnar Solskjaer. Walijczyk dodał przed nadchodzącym meczem „Czerwonych Diabłów” z PSG, że awans klubu z Old Trafford do kolejnej fazy Ligi Mistrzów będzie trudnym zadaniem, ale nie niemożliwym do zrealizowania.

– Nie widzę obecnie nikogo, kto mógłby wejść w buty Ole Gunnara Solskjaera. Wyniki, jakie osiągają w lidze, są fenomenalne. To trudne rozgrywki, więc osiągnięcie takiej serii, jaką mu się do tej pory udało, jest imponujące. Zgoda, mecz z Liverpoolem nie należał do ich najlepszych, ale udało im się osiągnąć pozytywny rezultat – mówił Giggs.

Już w środę „Czerwone Diabły” spróbują dokonać rzeczy niezwykle trudnej, tj. wrócić do gry w walce o awans do ćwierćfinału tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów po porażce 0:2 w pierwszym meczu z PSG. Giggs zgadza się, że nie będzie to łatwe, ale nie niemożliwe.

– Biorąc pod uwagę liczbę kontuzji, jaka nam się przytrafiła, a także sytuację, w jakiej jesteśmy po pierwszym meczu, wyjazd do Paryża nie będzie należał do łatwych. Niemniej na wyjazdach drużyna Ole radzi sobie naprawdę imponująco, choć oczywiście u siebie także grają dobrze – mówił dalej Walijczyk.

– Piłkarze, których posiada w składzie, są przyzwyczajeni do gry na wyjazdach. To będzie dla nich trudne zadanie, ale nie niemożliwe do zrealizowania – dodał.

Dyskusja