Getty Images

Pomocnik Manchesteru United, Fred, przyznał że nie ma dla niego znaczenia na kogo „Czerwone Diabły” trafią w losowaniu par ćwierćfinałowych tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Brazylijczyk dodał, że wraz z kolegami będzie przygotowany na grę przeciwko każdej z pozostałych 7 drużyn, które awansowały do 1/4 finału Champions League, ponieważ wicemistrz Anglii chce zdobyć to trofeum.

– Nie możemy sobie wybrać przeciwko komu teraz zagramy. W Lidze Mistrzów grają same wielkie drużyny, więc czekają na nas różni trudni do ogrania rywale. To będą zacięte spotkania – mówił Fred.

– Jesteśmy jednak przygotowani na każdego przeciwnika, jakiego przyniesie nam losowanie. Damy z siebie wszystko. Za każdym razem będziemy wychodzić na boisko po zwycięstwo. Chcemy wygrać Ligę Mistrzów – dodał Brazylijczyk.

Losowanie par 1/4  finału Ligi Mistrzów nastąpi już w nadchodzący piątek w szwajcarskim Nyonie, o godzinie 12:00. „Czerwone Diabły” mogą trafić na Manchester City, Liverpool, Tottenham, Ajax, Porto, Barcelonę bądź Juventus.

Pierwsze spotkania ćwierćfinałowe zostaną rozegrane w dniach 9-10 kwietnia br., zaś rewanże nastąpią tydzień później. Finał Ligi Mistrzów w tym sezonie będzie można obejrzeć dopiero 1 czerwca br. i zostanie on rozegrany na stadionie Wanda Metropolitano, tj. obiekcie, na którym na co dzień gra Atletico Madryt.

Dyskusja