manutd.com

W poprzednim okienku, plotkom transferowym dotyczącym Paula Pogby nie było końca. Podczas gdy konflikt pomiędzy nim a Jose Mourinho narastał,
europejskie kluby, na czele z uznanymi hiszpańskimi markami, zacierały ręce i czyniły starania, żeby pozyskać gwiazdę Manchesteru United.

Pomimo faktu zatrudnienia na stanowisko menedżera Ole Gunnara Solskjaera i eksplozji formy Francuza, w dalszym ciągu pojawiają się spekulacje na temat odejścia Pogby do któregoś z klubów La Liga. Mundo Deportivo poinformowało, że Adnan Januzaj odniósł się do tej sytuacji podczas rozmowy z lokalnym radiem.

– Paul zapytał mnie o moje przejście do Realu Sociedad. Chciał się dowiedzieć jak wygląda życie Hiszpanii. Znamy się od bardzo dawna, w zasadzie od czasów kiedy byliśmy jeszcze bardzo młodzi. Zawsze mieliśmy wspaniałe relacje i wszystko robiliśmy razem. Bardzo często odwiedzaliśmy się w swoich domach. Bardzo lubimy oglądać swoje mecze.

Na początku tygodnia, tuż po ponownym zatrudnieniu Zinedina Zidana na stanowisku szkoleniowca Realu Madryt, pojawiły się informacje na temat rzekomego zainteresowania 26-latkiem. Mistrz świata z Rosji ma być jednym z głównych celów “Królewskich” w przyszłym oknie transferowym.

Dyskusja