manutd.com

Manchester United poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że przedłużył kontrakt z 18-letnim środkowym pomocnikiem, Jamesem Garnerem.

Nowa umowa wiąże młodego Anglika z klubem z Old Trafford do czerwca 2022 roku i posiada także opcję przedłużenia jej przez wicemistrzów Anglii o kolejne 12 miesięcy. Tym samym Garner otrzymał od klubu dodatkowy prezent na swoje 18. urodziny, które obchodził 13 marca.

Wychowanek „Czerwonych Diabłów” jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników w klubowej akademii. Swój debiut w seniorskich barwach klubu z Old Trafford zaliczył w meczu ligowym z Crystal Palace w ubiegłym miesiącu.

Garner w Manchesterze United jest od 8. roku życia. W ostatnim czasie był centralną postacią linii pomocy kadry do lat 18, a także do lat 19 w młodzieżowej Lidze Mistrzów. Był także kapitanem reprezentacji Anglii do lat 17, a ostatnio został powołany na międzynarodowy turniej UAE Sports Chain Cup, w którym weźmie udział kadra narodowa U-18, a który odbędzie się w Dubaju pod koniec marca.

Dyskusja