Getty Images

Ole Gunnar Solskjaer w rozmowie z klubową telewizją zdradził szczegóły sytuacji kadrowej Manchesteru United przed jutrzejszym meczem Pucharu Anglii przeciwko Wolverhampton.

Sytuacja kadrowa “Czerwonych Diabłów” z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. W sobotnim spotkaniu z Wolverhampton menadżer Man Utd będzie miał do dyspozycji, kontuzjowanych w ostatnim czasie, Jesse’go Lingarda i Andera Herrerę. Obaj przez cały tydzień trenowali z drużyną i będą do dyspozycji Solskjaera.

Pod znakiem zapytania stoi występ Romelu Lukaku. Belg narzeka na ból stopy i będzie musiał przejść szczegółowe badania, które określą, czy będzie gotowy do gry. Z “Wilkami” na pewno nie zagra Ashley Young. Anglik jest zmuszony pauzować za dwie żółte kartki, które obejrzał we wcześniejszych spotkaniach

– Niemalże wszyscy piłkarze wracają już do zdrowia. W tym tygodniu trenowali z nami Jesse Lingard i Ander Herrera. Obaj są gotowi do gry. Lukaku narzekał na ból stopy, przejdzie badania i wszystko będzie jasne. Wrócił również Phil Jones. Nasz skład jest coraz mocniejszy – mówił Ole Gunnar Solskjaer.

Dyskusja