Polskie Zakłady Bukmacherskie

“Graj z ManUtd.pl” to nazwa nowego cyklu artykułów, w których znajdziecie starannie wyselekcjonowane przez naszą redakcję propozycje typów na nadchodzące wydarzenia sportowe. Seria ta powstaje dzięki rozpoczynającej się właśnie współpracy serwisu ManUtd.pl z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Wszystko jasne? Zatem na początek bierzemy na warsztat wieczorny mecz “Czerwonych Diabłów” z “Wilkami” w ćwierćfinale FA Cup. Oto, co ciekawego znaleźliśmy w ofercie .

Sobota, 16 marca 2019 r., godz. 21:00
Wolverhampton – Manchester United
1 – 3.25 X – 3.25 2 – 2.20

Pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera “Czerwone Diabły” trafiały do siatki rywali w pierwszej połowie aż 12 razy w 17 meczach. W 3 z pozostałych 5 spotkań piłkarze z Old Trafford w ogóle nie zdobywali bramki.

Typ: DO PRZERWY – SUMA GOLI DRUŻYNY
Manchester United – powyżej 0.5 (kurs: 2.00)

Wspaniałą serię dziewięciu zwycięstw na wyjeździe skończył w minionym tygodniu dobrze grający na własnym boisku Arsenal. Nie wolno jednak zapomnieć, że United mieli swoje okazje w tym meczu – był słupek, była poprzeczka, więc nie można mówić o kryzysie w ofensywie. W ostatnich czterech meczach Romelu Lukaku strzelił sześć goli, do zdrowia wrócił Anthony Martial, a Puchar Anglii może być dla Manchesteru United jedyną realną szansą na trofeum w tym sezonie. W każdym dotychczasowym meczu w tych rozgrywkach “Czerwone Diabły” strzelały przynajmniej dwie bramki (i wliczamy w to wyjazdy do Londynu na pojedynki z Chelsea oraz Arsenalem), a jeśli chodzi o wszystkie wyjazdowe spotkania pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera, przynajmniej dwie bramki podopieczni Norwega ustrzelili w 7 meczach na 10 rozegranych. Warto dodać, że w ostatnim domowym meczu w FA Cup (powtórkowe starcie 4. rundy z Shrewsbury Town), Wolves stracili dwa gole, ale wygrali mecz (3:2). W pierwszym spotkaniu zawodnicy z League One również wbili “Wilkom” dwa gole (2:2).

Typ: SUMA GOLI DRUŻYNY
Manchester United – powyżej 1.5 (kurs: 2.15)

Manchester United wygrał osiem z ostatnich dziewięciu spotkań w FA Cup. Nie licząc spotkania z Arsenalem, w którym “Czerwone Diabły” miały duży problem z wykorzystaniem swoich sytuacji, zawodnicy United odnieśli dziewięć wyjazdowych zwycięstw z rzędu. Podopieczni Ole Gunnara Solskaera będą chcieli udowodnić, że ostatni mecz był tylko wypadkiem przy pracy. Wolverhampton nie przegrał 10 z ostatnich 11 spotkań i tylko raz nie zdobył bramki. Biorąc pod uwagę ofensywny styl obu zespołów, w połączeniu z bardzo dobrą formą gości, wielce prawdopodobne jest zwycięstwo Manchesteru United, po ciekawym i pełnym sytuacji bramkowych widowisku.

Typ: MECZ – POWYŻEJ/PONIŻEJ 2,5 GOLA
Manchester United wygra i powyżej 2.5 (kurs: 3.25)

Dwa z trzech zwycięskich spotkań w tegorocznej edycji Pucharu Anglii Wolverhampton rozegrał na własnym stadionie, przy czym w obu tracili oni przynajmniej jedną bramkę. Manchester United w tegorocznej edycji bardzo dobrze prezentuje się w wyjazdowych spotkaniach, w których eliminował kolejno Arsenal i Chelsea. Na siedem tegorocznych spotkań u siebie drużyna Wolverhampton tylko raz nie strzeliła gola. Z kolei “Czerwone Diabły” w 2019 roku tylko raz poniosły klęskę w meczach wyjazdowych. W Premier League tylko Liverpool zdobył więcej bramek na “delegacjach” od graczy z Old Trafford, co świadczy o tym, że Manchester United na wyjazdach wygrywa i do tego strzela dużo (1,94 bramki na mecz, wliczając Premier League i FA Cup). Jeśli dodamy do tego fakt, że w meczach z “TOP 6” w tym sezonie Wolves tylko dwa razy nie strzelili bramki (na 10 rozegranych spotkań), sensownym wydaje się stwierdzenie, że Manchester United wygra po ciężkich bojach i stracie bramki.

Typ: DOKŁADNY WYNIK – ZAKŁAD SPECJALNY
1-2, 1-3, 1-4 (kurs: 4.90)

Bonus powitalny “Darmowy zakład 50 PLN”

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, zawierającą darmowy zakład o wartości 50 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

 

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja