manutd.com

Menedżer Barcelony, Ernesto Valverde, przyznał że biorąc pod uwagę formę Manchesteru United, którą klub prezentuje pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera, a także wyeliminowanie przez „Czerwone Diabły” ekipy Paris Saint-Germain, szanse na awans do półfinału Ligi Mistrzów ocenia po równo przed dwumeczem swojej drużyny z klubem z Old Trafford w ramach 1/4 finału tych rozgrywek.

– Czeka nas trudny pojedynek, ale wiedzieliśmy, że każdy taki będzie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Wszystkie pozostałe w tych rozgrywkach drużyny mają wielkie nadzieje z nimi związane i w pełni zasługują na to, aby być w tych ćwierćfinałach – mówił Valverde.

– Manchester United to światowa drużyna, z wielką historią w Europie. Tak samo jak my. Dlatego też to będzie atrakcyjny, ale i trudny dwumecz. W tej chwili osiągają dobre wyniki, więc to będzie otwarta rywalizacja, z której zwycięsko wyjść może każda ze stron.

– Wcześniej dobrze radzili sobie w tych rozgrywkach, w tym osiągnęli wspaniały rezultat w meczu wyjazdowym z PSG, dlatego też musimy na nich uważać. Ta drużyna się nie poddaje, a trzeba przypomnieć, że w tamtym meczu zmagali się z plagą kontuzji. Prawdopodobnie w meczach przeciwko nam tak nie będzie. Wyczekujemy już tych spotkań – dodał.

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Wypróbuj bonus 150% od PZBuk

Dyskusja