Getty Images

Chris Smalling w jednym ze swoich ostatnich wywiadów, którego udzielił serwisowi premierleague.com przyznał m.in. że Ole Gunnar Solskjaer wcale nie musi się za bardzo wysilać, aby pozytywnie wpływać na zawodników „Czerwonych Diabłów”, ponieważ to przychodzi Norwegowi naturalnie.

– Myślę, że wpływ Solskjaera na nas jest dla niego w pewien sposób bezwysiłkowy. Pomaga w tym fakt, że ma naprawdę wielką historię w tym klubie. Sposób, w jaki wszedł do drużyny razem z Mike’iem Phelanem, znając już też Kierana McKennę i Michaela Carricka, był dla nas jak powiew świeżego powietrza – mówił Smalling.

– W drużynie panuje teraz świetna atmosfera. Do każdego meczu podchodzimy z wiarą, że możemy go wygrać, tak jak pokonywaliśmy już wielkie drużyny w naszych ostatnich kilkunastu spotkaniach.

– Wcześniej zaliczaliśmy wzloty i upadki. Jednego tygodnia wygrywaliśmy, żeby zaraz następnego rozczarować. Myślę, że wtedy każdy miał nadzieję i marzył o tym, abyśmy zaliczyli taką serię rezultatów, jak w ostatnich kilkunastu meczach. Myślę, że to zdecydowanie przerosło oczekiwania wszystkich – dodał.

Dyskusja